Satış ve Destek için:
T: 0216 572 95 94
E: info@fsdyazilim.com
Kategoriler
Ürünlerimiz
Alphacam(CAD /CAM programı) :

AlphaCAM programı çeşitli yardımcı modülleri ile farklı sektörlerdeki (Ağaç İşleme, Kapak Modelleme ve Üretim, Metal İşleme, Kalıp Üretimi, Mermer İşleme vb.) üretimlere doğrudan katkı sağlamaktadır. Mobilya sektöründe kapak üreticilerinin yarattıkları her model için farklı ölçü alternatifi uygulamaların da, aynı model için yeniden CNC makineye veya mevcut program da aynı işlemleri tekrar yapılması gerekiyor.

AlphaCAM programıbbasir 3 Eksen CNC işlemem makinelerinden 5 eksenli CNC işleme merkezlerine kadar geniş bir yelpazede çalışma özelliği ve mevcutta bulunan CNC İşleme makinelerinin parametrelerini üzerinde bulundurması ve hazır da parametreleri bulunmayan makineler içinde çok hızlı bir şekilde parametre yazılabilmesi imkanı ile programın üretime adapte edilme süreci hızlanmaktadır.

NETSİS ERP/MUHASEBE PROGRAMI

İşletmeler kendi içinde, satış, satın alma, lojistik, üretim, planlama, finansman yönetimi, yönetim muhasebesi gibi süreçlerini klasik kurumsal kaynak planlama uygulamalarıyla otomatize ederken, kendisi ile müşterilerini ve tedarikçilerini elektronik ortamda buluşturacak uygulamalara da ihtiyaç duyuyor. Netsis Standard, işletmelerin finans ve muhasebe uygulamalarına ek olarak müşteri ilişkileri yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, ileri üretim planlama gibi uygulamaları ile özellikle üretim yapan orta ölçekli sanayicilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirildi.

Modüler yapısı ile işletmelerin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilen Netsis Standard, yabancı dil, eş zamanlı çok kullanıcı, çoklu para birimi, uluslararası muhasebe standartları gibi birçok teknolojik özelliğiyle fark yaratıyor.

Türkiye ve yurt dışında işletme ve şubeleri olan kurumlara yönelik ve bu işletmelerin tamamı ile entegre ve modüler olarak çalışmaya olanak tanıyor.

KitchenDraw (Mutfak Banyo ve Mobilya tasarım sunum programı)

Tasarım ve sunum özelliği yanında kesim ve malzeme alabilme özellikleri sayesinde siparişten, üretime kadar olan her aşamada üreticinin sorunlarını çözmüştür. Oluşturduğumuz Türkiye genel katalogu sayesinde müşterilerimize sınırsız hizmet vermekteyiz. On iki yılın verdiği tecrübe sayesinde her geçen gün yeni renkler, dokular, kapak modelleri ve modüller eklemekteyiz. Ayrıca Mobilya Kataloğu , Vitra Kataloğu ve Ray Dolap Kataloğu ile mobilya sektöründeki tüm ihtiyaçlar tek bir program içinde birleşmiştir.

Opticut (Optimizasyon programı)

Optimizasyon programımız, KitchenDraw programı ile uyumlu çalışmaktadır. Kitchendraw programında yaptığınız her türlü tasarımın kesim listesini sadece bir tuşla Opticut programına gönderebilirsiniz. Kesim listesi alabilme özelliği birlikte kullanıldığında firesiz üretim ve zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. KitchenDraw , Kesim Listesi ve Opticut programları ile bir otomasyon sağlanır ve bunun sonucu olarak üretimde CNC makine parkuru kullanan imalatçıların yapacağı tek işlem mevcut projeyi tasarlamak olacaktır. Seri üretimlerde bu sistemle yılda yaklaşık %17 karlılığın arttığını ve kalifiye personel eksikliğinin bu yöntem ile çözülebildiği görülmüştür.
Ürünlerimiz
Copyright @ 2013 Fsd Yazılım