Satış ve Destek için:
T: 0216 572 95 94
E: info@fsdyazilim.com
Kategoriler
Alphacam

Alphacam

Alphacam Router Advanced

Routing
Alphacam’ in endüstri standartı ve CNC kullanıcılarının birinci tercihi olmasını sağlayan en önemli nedenlerden biri kullanım kolaylığıdır. Takım atama ve işleme teknikleri Ağaç endüstrisi için özel olarak tasarlanmıştır ve Alphacam Router modellerine entegre edilmiştir.

Agrega Desteği
Menteşe açmak, kilit yeri açmak gibi yatay agrega gerektiren işlemler Alphacam ile çocuk oyuncağı. Standart işlemler bir kez oluşturulup sisteme kaydedildikten sonra, yeni bir projede kullanılmak üzere kayıtlı işlemleri tek tık ile kullanabilir, bu sayede çizim konusunda çok önemli zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Düzlemsel İşleme
CNC Router ınızı istediğiniz workplane ortamında kullanın. Programlanabilir döner eksenli agrega ve manuel eğim ve tamamı interpolasyonlu 5 eksenli işlemler tamamen desteklenmektedir. Güvenli mesafede yapılacak olan hareketleri ve bütün işleme tekniklerinin sonuçlarını Katı Model Simülasyonu ile üretime geçmeden önce görebilirsiniz. Alphacam’ in güçlü Post Process özelliği sayesinde plane rotation da dahil olmak üzere CNC kontrolcülerin bütün özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

3B Oyma
Sanatsal çizimler ve yazı işlemlerinizi Alphacam’in güçlü 3B Oyma özelliği sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu komut sayesinde, köşeleri bıçağınızın formunda oluşturabilirsiniz.

3B Routing
Çoklu 3B kaba kesim ve bitiş kesim işleme stratejisi sayesinde, katı modelleri, yüzeyleri hatta STL uzantılı dosyaları kolaylıkla Alphacamde işleyebilirsiniz. Bu işleme stratejileri herhangi bir work plane de ugulanabilir, 4 ve 5 eksenli döner başlıklı makinelerde 3 + 2 işlemeye kadar izin verir. Alphacam 5 Eksen modülü ile monoblok iskeme ve koltukları 4 ve 5 eksen eşzamanlı yüzey işlemesi ve 3B yayları işlemenize izin verir.

Nesting
Malzeme kullanımını maksimize eden Alphacam’in otomatik nesting özelliği sayesinde fireden tasarruf edin. Nesting yapılacak parçalar ekrandan veya daha önce kayıt edilmiş listeden seçilebilir ( su yönüne göre parça sabitleme veya istenilen açıda parça döndürebilme ) . Nestingde açılı giriş/çıkış işlemleri ve küçük parçalar için destek köprüleri gibi özellikleri sayesinde işinizi en kolaya indirger.
Ürünlerimiz
Copyright @ 2013 Fsd Yazılım